طراحی سایت

در دنیای دیجیتال امروز، داشتن یک وب سایت قوی و کارآمد، مانند داشتن یک قلب تپنده برای بدن انسان است. وب سایت شما، خانه برندتان در دنیای آنلاین است و اولین نقطه ی عطفی است که مخاطبان با آن روبرو می شوند.

در دنیای امروز

سایت یعنی پایگاه فروش و اعتبار مجموعه شما

در واقع می توان گفت وجود وب سایت برای یک سازمان ؛ مانند  ویترین یک مغازه است و هر تولید محتوایی که در سایت انجام گیرد اعم از ویدئو و عکس و متن و… نشان دهنده ی  اجناس داخل مغازه برای فروش هستند و اعتبار و شخصیت خاصی برای شرکت و سازمان شما به وجود می آورند.

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند،

زیرا بیشتر از ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

وب سایت ها مانند کراوات برای یک کت هستند ! اولین چیزی که در ظاهر مشتریان و صاحبان کسب وکار نشان دهنده اعتبار آن هاست وجود سایت قوی و به روز است .
حال سوال اینجاست که چرا وجود وب سایت اینقدر مهم و برای کسب و کارها مفید است ؟
جواب این سوال کاملا مشخص است . زمانی که شما نیاز به یک محصول دارید ؛‌ قبل از آنکه اقدام به خرید آن کنید نیازمند آن هستید که اطلاعات بالایی در مورد آن محصول که می تواند کالای فیزیکی و یا خدمات و … باشد ؛ به دست بیاورید .
در نتیجه اولین کاری که انجام می دهید تحقیق درمورد آن محصول می باشد که اگر محصولی که مورد نظر شماست را در یک وب سایت معتبر با و چهارچوپ خاص مشاهده کنید قاعدتا از آن سایت محصول مورد نظر خود را خریداری می کنید و همین موضوع سبب افزایش درآمد آن کسب و کار نیز خواهد شد .

webdesign1

حال مواردی را بررسی میکنیم تا بدانیم چگونه داشتن یک وب سایت می تواند باعث افزایش درآمد یک سازمان شود :
برای مثال اگر شما در شهر خود دارای یک کسب وکار باشید؛ بدون داشتن یک سایت خاص مشتریان شما محدود به همان مکان خواهند شد . اما اگر برای کسب و کارتان یک وب سایت داشته باشید مشتریان شما نه تنها محدود به مکان نخواهند شد ؛‌ بلکه محدود به زمان نیز نمی شوند . زیرا مشتریان بالقوه شما در هر زمان در طول شبانه روز می توانند به سایت شما مراجعه کرده و از خدمات و محصولات شما برخوردار شوند.
اگر دارای کسب وکار کوچکی هستید نیز می توانید با وجود یک وب سایت خوب بدون پرداخت اجاره مغازه و هرگونه هزینه اضافی دیگر محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید و کسب درآمد کنید .
اگر تولید محتوای منظم و مفیدی در وب سایت ها انجام شود ؛‌ شانس دیده شدن مقالات و محصولات در آن افزایش پیدا می کند و باعث افزایش ترافیک سایت ها نیز خواهد شد و هرچه ترافیک سایت ها افزایش پیدا کند طبیعتا توسط افراد بیشتری دیده می شود و فروش محصولات نیز بیشتر خواهد شد.
کسب و کارهایی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند شانس فروش و بازاریابی برای محصولات خود را نسبت به کسب وکارهایی که آنلاین نیستند بسیار بالا می برند و این کسب و کارها در رقابت ها با کسب و کارهای غیر آنلاین بسیار موفق تر هستند .
درنهایت به این نتیجه می رسیم که سازمان ها با افزایش ترافیک وب سایت ها به وسیله تولید محتوای مناسب می توانند به ارائه محصولات خود بپردازند و با ارائه مشاوره های خوب و مفید برای رفع نیاز های مشتریان درآمد خود را افزایش دهند .پس این را بدانید که اگر در حال حاضر کسب و کاری به صورت آنلاین فعالیت نکند ؛ اصلا کسب و کار به حساب نمی آید ؛ در نتیجه وجود وب سایت ها برای سازمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است