تیزر، ویدئو تبلیغاتی و موشن گرافیک

تصور کنید: در دنیایی که سرعت حرف اول را می‌زند و توجه مخاطب در کسری از ثانیه جلب می‌شود، چگونه می‌توانید پیام خود را به طور موثر به مشتریان بالقوه خود برسانید؟

آیا آماده‌آید تا به کسب و کار خود جان تازه‌ای ببخشید؟

چشمان مخاطب منتظر شماست

ساخت تیزر، موشن گرافیک و تاثیر آن به روی مخاطب

امروزه اگر شرکت یا سازمانی نتواند به فضای مجازی ورود پیدا کند باید از دنیای تجارت خداحافظی کند. زیرا بیشتراز ۷۰ درصد مردم کل جهان بیشتر از ۴ ساعت از روز خود را در فضای مجازی و وب سایت ها می گذرانند و این یعنی یک فرصت بسیار مناسب برای کسب وکارها که بتوانند شکاف های موجود در بازار را به وسیله صفحات مجازی پر کنند .

اگر کمی در فضای مجازی با دقت بیشتری به کسب و کارهایی که توسط مردم محبوب تر هستند توجه کنید به این نتیجه می رسید که این بیزینس ها برای پیج ها و سایت های مختلفی که دارند به صورت حرفه ای برنامه ریزی می کنند و انواع مختلف محتوا اعم از متن ؛ تصویر؛ عکس ؛ محتواهای گرافیکی و… استفاده می کنند که همین موضوع باعث افزایش  مخاطبان آن ها نیز شده است .

چرا ویدئو تبلیغاتی؟

قدرت تاثیرگذاری بالا: ویدئوها به دلیل استفاده از صدا، تصویر و حرکت، می‌توانند تاثیر عمیقی بر مخاطبان بگذارند و در ذهن آنها ماندگار شوند.

جذب مخاطب بیشتر: مردم به تماشای ویدئو علاقه دارند. مطالعات نشان می‌دهند که افراد به احتمال زیاد محتوای ویدئویی را نسبت به محتوای متنی تماشا می‌کنند و به اشتراک می‌گذارند.

افزایش اعتماد: ویدئوهای تبلیغاتی می‌توانند به شما کمک کنند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و اعتماد آنها را جلب کنید. دیدن افراد واقعی در یک ویدئو یا آشنایی با نحوه عملکرد محصول شما، می‌تواند به مشتریان بالقوه در تصمیم‌گیری برای خرید کمک کند.

معرفی بهتر محصول یا خدمات: با استفاده از ویدئو می‌توانید به طور کامل و دقیق، ویژگی‌ها و مزایای محصول یا خدمات خود را به نمایش بگذارید.

افزایش نرخ تبدیل: ثابت شده است که ویدئوهای تبلیغاتی می‌توانند نرخ تبدیل را به طور قابل توجهی افزایش دهند. به عبارت دیگر، با استفاده از ویدئو می‌توانید افراد بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

Video_P

موشن گرافیک چیست ؟

موشن گرافیک یک ویدئو است که در آن از عناصر مختلفی برای رساندن منظور به مخاطب استفاده می شود ویکی از آن عناصر انیمیشن ها هستند که در حال حرکتند و با کمی خلاقیت مانند اضافه کردن موسیقی و متن و صدا و… یک جلوه زیبای تبلیغاتی به خود می گیرند که علاقه مخاطب را برای دیدن آن ها دوچندان می کند.

این ویدئو ها به طور مستقیم و یا غیر مستقیم پیام خود را به خواننده منتقل می کنند و با همین روش به ظاهر سرگرم کننده می توانند درآمد های بسیار زیادی را نیز به دست بیاورند .

 حالا نکته اینجاست که این روش برای کسانی که کار گرافیکی می کنند مانند آب خوردن است که می توانند به وسیله نرم افزارهای مختلفی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور به ساخت موشن گرافیک های مختلف بپردازند و جذابیت صفحات مجازی خود  را نیز دوچندان کنند.

اهمیت ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافیک ها در کسب و کارها :

اگر شما به عنوان یک کاربر ؛ تبلیغات مختلفی را مشاهده کنید بیشتر به دیدن چه نوع روش های تبلیغاتی ترغیب می شوید ؟

حاضرید متن تبلیغاتی طولانی بخوانید یا یک ویدئو جذاب کوتاه که در غالب آن همه اطلاعات مربوط به کالا و خدماتی که به آن نیاز دارید را به شما بدهد را ببینید.

طبق آماری که به دست آمده بیشتر از ۸۵ درصد از ترافیک های سایت ها مربوط به ویدئوهاست .

همچنین بیشتر از ۹۰۰ میلیون بازدید در سال توسط یوتیوب انجام می شود که همین موضوع نشان دهنده اهمیت مردم و علاقه آن ها به دیدن ویدئو است که باعث می شود کسب و کارها در غالب تیزرهای تبلیغاتی مختلف و انواع موشن گرافی ها و حتی ساخت ویدئوهای رئال و رئال انیمیشن ؛ به معرفی محصولات خود بپردازند و متناسب با بازار هدف خود انواع موشن گرافی ها و یا تیزرهای مختلف را تهیه و در اختیار کاربران قرار  دهند.

جمع بندی :

مطمئنا تا کنون به این نتیجه رسیده اید که دیدن یک ویدئو از خواندن یک متن طولانی بسیار آسانتر است و شما می توانید بیزینس خود را در غالب تیزرهای تبلیغاتی طنز ؛ داستانی و… در اختیار کاربران قرار دهید و هرچه تیزرها ؛ ویدئوها و موشن گرافی های شما از جذابیت بالاتری برخوردار باشند امکان به اشتراک گذاشتن آن ها با دیگران بسیار بیشتر خواهد بود و این کار باعث افزایش بازدید کاربران و در نتیجه افزایش ترافیک هدفمند سایت شما و یا افزایش فالوورهای پیج تان نیز خواهد شد که نتیجه آن کسب درآمد بیشتر نیز می باشد.